PPC1030

Nieuwe generatie projectorsteun

Vogel’s Professional introduceert een compleet nieuwe serie plafondsteunen voor projectoren. Deze projectorsteunen zijn speciaal ontworpen voor de nieuwe generatie projectoren met een gewicht tot 25 kg. De serie omvat modulaire basissteunen en in hoogte verstelbare complete sets met uitschuifbare buizen.

Universele projectorinterface

Alle steunen beschikken over een universele projectorinterface. Deze interface is voorzien van een unieke functie om de projector precies in te stellen op het projectieoppervlak. Daarna blijft de projector exact in positie. Met extra fixeerfuncties kan de gewenste positie worden gewaarborgd.

In hoogte verstelbare sets voor plafondbevestiging

De sets voor in hoogte verstelbare plafondbevestiging van projectoren kunnen worden gebruikt als de hoogte van het plafond niet bekend is of als meer flexibiliteit gewenst is. Deze steunen worden in 3 lengtematen geleverd, voor een variabele aanpassing van 300 tot 1350 mm. Het CIS® Cable Inlay System over de volle lengte van de buis maakt het wegwerken van de kabels na de installatie mogelijk. Het CIS® biedt voldoende ruimte voor alle benodigde kabels. Het wegwerken van de kabels is in enkele seconden gebeurd.

Belangrijkste kenmerken:

  • Kantel- en draaifunctie nauwkeurig instelbaar
  • Fixeren in alle richtingen
  • CIS® Cable Inlay System over volle lengte
  • Kabels kunnen na installatie worden opgeborgen
  • Voldoende ruimte om kabels weg te werken (max. 8 kabels van Ø 7 mm)
  • Stijlvolle vormgeving
  • Snelle en eenvoudige installatie
Video wall service